CDT0*
¡DIA 2 DESEMBRE TANCAMENT D'INSCRIPCIONS!
 BLAU confirmacions - En VERMELL primers reserves que podrien pujar en cas d'alguna baixa
 SEGUIMENT D'INSCRIPCIONS CONFIRMADES A DIA: 3-12-18 8:10
¡MOLT IMPORTANT! PREGUEM QUE ELS QUE MANQUEN PER CONFIRMAR COMUNIQUIN 
URGENTMENT EL SI ó el NO PER DONAR PAS AL SEGÜENT RESERVA 
NIVELL   GENET/AMAZONA   CAVALL CLUB SORT PUNTS CONFIRMACIONS
NIVELL AP PREVIA PROVA TANCADA
1 AP PRE ALONSO FUENTES, ARIANE   
CT41667
  ARROD LA CAMPANA   
CT15899
  FCH 8 179 CONFIRMAT
2 AP PRE GRAU RUIZ, PAULA  
CT37710
  INDIA   
CT36608
  FCH 6 173 CONFIRMAT
4 AP PRE PEREZ RODENAS, DANIELA  
CT41720
  LLUNA*   
CT033894
  C.H. COLLSEROLA 8 171 CONFIRMAT
5 AP PRE BALLABRIGA OLIVELLA, ARWEN   
CT35937
  VD ESPIGAT   
CT33182
  L'ESCOLA PONI CLUB GRANJA 7 168 CONFIRMAT
5 AP PRE VILLAR JIMENEZ, VALENTINA   
CT39054
FLAMENCA   
CT35644
  CH CAN ALZINA 6 165 CONFIRMAT
7 AP PRE DIAZ BERTRAN, IRENE   
CT34321
  CEHIA BELLA  
CT29917
  CH ESTEVE BARRANCO 5 146 CONFIRMAT
8 AP PRE FERNANDEZ BRICIO, MARTINA     
CT34306
  BONNIE PREMIUM**   
CT36662
  L'ESCOLA PONI CLUB GRANJA 5 146 CONFIRMAT
9 AP PRE GARCIA CALDUCH, LEIRE   
CT42532
  MISTERIOSO**   
CT35665
  C.H. CARLOS CID 5 144 CONFIRMAT
10 AP PRE ONRUBIA ROMAN, CARLA   
CT27534
  SUNSHINE   
CT20366
  CH ESTEVE BARRANCO 5 143 CONFIRMAT
11 AP PRE PIÑOL TERESCHUK, VALERIA   
CT41736
  AURA   
CT33605
  L'ESCOLA PONI CLUB GRANJA 5 129 CONFIRMAT
12 AP PRE SIRÉS GARRIGA, IVET   
CT39954
  LUCK & PEEPS    
CT32686
  CH VIDRERES 4 118 CONFIRMAT
13 AP PRE FERRÉ NEIRA, SOFIA   
CT36736
  FEMME FATAL   
CT26430
  CH CAN ALZINA 4 113 CONFIRMAT
RESERVES AP PREVIA
14 AP PRE HERNANDEZ PUJADO, BRISA   
CT39328
FCH 3 84
15 AP PRE GARCIA MARESCA, GONZALO   
CT41700
C.H. CATLLAR 3 83
AP PONIS PROVA TANCADA
1 AP PO LOPEZ RIUS, LAIA   
CT34309
  BONNIE PREMIUM**   
CT36662
  L'ESCOLA PONI CLUB GRANJA 6 177 CONFIRMAT
2 AP PO TORRENT LLONCH, ALBA   
CT37728
  CAMELOT   
CT35763
  FCH 8 175 CONFIRMAT
3 AP PO MAGRIÑA MATABACAS, CARLA   
CT22128
  ESPIRIT*   
CT37705
  FCH 6 174 CONFIRMAT
3 AP PO MAGRIÑA MATABACAS, MARINA   
CT38154
  ESPIRIT*   
CT37705
  FCH 6 174 CONFIRMAT
5 AP PO CENICEROS RAGULL, MARIA   
CT23137
  BRILLANTE*   
CT13341
  CH COLLSEROLA 10 173 CONFIRMAT
6 AP PO MORMENEO VENDRELL, BLANCA   
CT38817
  BRILLANTE*   
CT13341
  CH COLLSEROLA 9 168 CONFIRMAT
7 AP PO PLANAS PALAHÍ, ISAC  
CT40523
  ORLA DE SANT MORI   
CT26327
  CONNEMARA PONY CLUB 6 167 CONFIRMAT
8 AP PO PARRA PETIT, NAHIA   
CT37709
  ALCOTAN*   
CT29410
  CH TOMAS SANTIAGO 7 164 CONFIRMAT
8 AP PO AMIGÓ REIJA, MARTINA   
CT38238
  VALETTA   
CT28380
  CH REUS QMT 5 164 CONFIRMAT
10 AP PO PUIG PUIG, JUDIT   
CT37931
  TOXUCU LA CAMPANA   
CT30082
  FCH 7 163 CONFIRMAT
11 AP PO FERNANDEZ DE LA CRUZ, VICTORIA   
CT36360
  ALCOTAN*   
CT29410
  CH TOMAS SANTIAGO 4 141 CONFIRMAT
12 AP PO GONZALEZ PEREZ, ALBA   
CT35443
  QUISKIA    
CT28867
  CH VIDRERES 5 131 CONFIRMAT
RESERVES AP PONIS
15 AP PO SAYOLS FORTEA, PHOEBE   
CT39596
C.H. ESTARTIT 4 107
16 AP PO PEREZ HERNANDEZ, MARTINA   
CT35755
C.E. JOSE M. CABALLERO 4 90
AP CAVALLS
1 AP CAV ARNAL ARAGONES, JÚLIA   
CT23880
  MARAGDA II   
CT37670
  CH CASTELLS 7 177 CONFIRMAT
2 AP CAV SOLÉ ORTEGA, CARLA   
CT33998
DUENDE*   
CT15228
  CH COLLSEROLA 9 175 CONFIRMAT
2 AP CAV SAHRAOUI CABRERA, JULIA  
CT40348
  ARTISTA XX   
CT34424
  CH CONRAD COSTES 6 175 CONFIRMAT
4 AP CAV ROURA VILLAESCUSA, MAR    
CT38133
OMEGA ARGOS   
CT30173
CH OMEGA GIRONA 8 173 FALTA CONFIRMACIÓ
4 AP CAV NAVARRO SUBIRATS, ANNA   
CT41809
  MISTERIOSO**   
CT35665
  CH CARLOS CID 8 173 CONFIRMAT
6 AP CAV QUINTANA CALAM, QUERALT   
CT40518
  ESCOGIDO NG   
CT33762
  HIPICA CAN VILA 6 171 CONFIRMAT
7 AP CAV ZARATE MARQUINEZ, HAIZEA   
CT39958
  OCLE* 
CT034482
  CH COLLSEROLA 8 168 CONFIRMAT
7 AP CAV MAURI SABATÉ, MAR   
CT38792
  ESPECIAL VIII  
CT16979
  CH CASTELLS 6 168 CONFIRMAT
9 AP CAV VALMAÑA HERROJO, LAURA   
CT27799
  CAFÉ**   
CT7585
  C.H. CARLOS CID 7 166 CONFIRMAT
10 AP CAV POMER SOLER, CLAUDIA   
CT37776
  STELLA    
CT38016
  CH COLLSEROLA 8 164 CONFIRMAT
11 AP CAV ORTIZ COROMINAS, ALBA    
CT23035
  DINGO       
CT37360
  CH COLLSEROLA 8 160 CONFIRMAT
12 AP CAV MORZHAKOVA M., ALEXANDRA   
CT39968
  OCLE* 
CT034482
  CH COLLSEROLA 7 153 CONFIRMAT
RESERVES AP CAVALLS
13 AP CAV FORCAT MARTÍNEZ, LAIA    
CT40396
DUENDE*   
CT15228
CH COLLSEROLA 9 152 CONFIRMAT SI ENTRA
14 AP CAV BERLANGA TESTART, MARTA   
CT39995
CH OMEGA GIRONA 6 151
14 AP CAV HERNANDEZ SCHONHOLZER, ADRIANA   
CT
CH COLLSEROLA 6 151
16 AP CAV ROCHE GURRUCHAGA, MAITANE   
CT34745
CH COLLSEROLA 6 144
17 AP CAV FERRER HERNANDEZ, MARINA   
CT39858
FCH 5 140
17 AP CAV BARDAJÍ GALLERO, MARTINA   
CT35505
CH VIDRERES 5 140
19 AP CAV MONTERO MARTINEZ, LAIA  
CT34768
CH COLLSEROLA 9 138
19 AP CAV OSORIO PACHECO, AITANA     
CT37389
CH COLLSEROLA 8 131
NIVELL 1  (Reprise 1) PROVA TANCADA
1 1 # ORIHUELA NILSSON, ELSA   
CT38228
  OKEHURST MR T   
CT38228
  AMICS CAVALLS COMARQUES TARRAGONA 7 180 CONFIRMAT
2 1 # VENTURA CAMIÑA, AINHOA   
CT37871
  MAJALIMAR II   
CT30147
  HIPICA CAN VILA 6 176 CONFIRMAT
3 1 # DE LUCÍA, ASIA   
CT39352
  PRINICESA   
CT22293
  CAVA 7 171 CONFIRMAT
3 1 # GARRIGA MARIN, ARIADNA   
CT15732
  LILI SARASATE**   
CT32178
  L'ESCOLA PONI CLUB GRANJA 7 171 CONFIRMAT
5 1 # ORTIN BESADA, LUCIA   
CT24380
  PETRELL  
CT22090
  CH ESTEVE BARRANCO 6 169 CONFIRMAT
6 1 # DUQUE ALBACETE, CLAUDIA   
CT38731
  CAPRICHO   
CT30298
  FCH 6 167 CONFIRMAT
7 1 # MARTI MORENO, ALBA   
CT39476
URQUIJO VI   
CT36919
  CH CAN ALZINA 6 162 CONFIRMAT
7 1 # JANÉ RUIZ, PAULA  
CT35866
  HARM BIG BOY    
CT27104
  L'ESCOLA PONI CLUB GRANJA 6 162 CONFIRMAT
9 1 # DE LUCÍA, NICOLE   
CT39351
  CAVA WILSON   
CT15081
  CAVA 7 161 CONFIRMAT
10 1 # SANTOYO BAUTISTA, ELVIRA   
CT23057
  DIVA   
CT29185
  FCH 7 160 CONFIRMAT
10 1 GIMENEZ TRIVIÑO, JAEL   
CT40226
  RUSIA  
CT37294
  CH COLLSEROLA 2 160 CONFIRMAT
12 1 MERCE CASALS, CARLA   
CT37726
  HENDI'S BOLERO     
CT37887
  CE AIGUAVIVA HÍPIC 5 138 CONFIRMAT
RESERVES NIVELL 1 
14 1 ALBERT MORENO, MINERVA  
CT19157
CH ESTEVE BARRANCO 5 129
15 1 FROOM, HOLLY   
CT34771
FCH 6 127
NIVELL 2  (Reprise 2) PROVA TANCADA
1 2 CARRION HOLGUERA, CARLA   
CT25835
  WESTERN   
CT32622
  CH HEREDEROS SANTIAGO 8 180 CONFIRMAT
2 2 MARTINEZ LINARES, RAQUEL   
CT24487
  KENZO IV   
CT37542
  FCH 9 177 CONFIRMAT
3 2 RUBIALES ROVIRA, LAIA   
CT36426
  LILI SARASATE**   
CT32178
  L'ESCOLA PONI CLUB GRANJA 6 176 CONFIRMAT
4 2 VILLENA GALAN, MARIA  
CT36701
  CAFÉ**   
CT7585
  CH CARLOS CID 7 173 CONFIRMAT
5 2 KONOVALOVA, MIREIA LUZ  
CT27516
  DENVER    
CT35095
  CE AIGUAVIVA HÍPIC 5 150 CONFIRMAT
6 2 HAUSMANN MARTINEZ, NORA   
CT24210
  BOINA    
CT30886
  FCH 5 149 CONFIRMAT
7 2 CORDOMÍ BRUGUÉS, ANNA   
CT22377
  CAVA LINDA   
CT36589
  CAVA 5 136 CONFIRMAT
8 2 CARDONA VELLVEHÍ, MARIA    
CT38064
  BENAIGUA   
CT32374
  CH VIDRERES 5 135 CONFIRMAT
9 2 MARTIN PLANAS, MIREIA   
CT27593
  WENDY   
CT36315
  FCH 4 112 CONFIRMAT
9 2 BARNES DELGADO, NATALIA   
CT40490
  LAMINERO III  
CT37839
  FCH 4 112 CONFIRMAT
11 2 CALERO COLL, LAURA  
CT22237
  DISKANT   
CT37961
  CE LA SELVA 4 109 CONFIRMAT
12 2 MARTINEZ MARTINEZ, ARITZ  
CT37424
  CLASICO VIII  
CT26336
  CE AIGUAVIVA HÍPIC 4 87 CONFIRMAT
RESERVES NIVELL 2
15 2 ELIES PARADELO, ANDREA   
CT27210
CEE CAN CALDES 4 85
16 2 CASADEMONT VICO, ELENA   
CT35321
CH VIDRERES 3 83
NIVEL 3 (Reprise 3)
1 3 MUÑOZ GARCÍA, JOSÉ   
CT38673
  MORISCO XVIII   
CT37950
  CH HEREDEROS SANTIAGO 7 177 CONFIRMAT
2 3 DE PENDER MAGAN, NICOLE   
CT37260
  QUEBEC DE ARISTOS    
CT13960    
  CH ESTARTIT 6 179 CONFIRMAT
3 3 CALVET RODRIGUEZ, ALEIX   
CT22030
  CELOSA   
CT33887
  CE AIGUAVIVA HÍPIC 6 171 CONFIRMAT
4 3 GAYA CAMPOS, MARIA    
CT12017
  OLVERA JAM CASTAÑA   
CT32536
  L'ESCOLA PONI CLUB GRANJA 5 148 CONFIRMAT
5 3 CASTEL SANTAFE, LAIA
CT38112
  DAAN  
CT35147
  FCH 5 144 CONFIRMAT
6 3 ROBERTS, OLIVIA   
CT34527
CASSIS   
CT29203
FCH 5 142 FALTA CONFIRMACIÓ
7 3 CABALLERO GARCIA, MELANIE   
CT34568
ENGREIDO XX  
CT36752
FCH 5 140 FALTA CONFIRMACIÓ
8 3 PUBILL CUNILL, DAVID  
CT035819
  GALAN  
CT033705
  EQUITACIO SANT FRUITOS DEL BAGES 4 119 CONFIRMAT
9 3 ALÓS BLANCH, MERCÈ   
CT20442
  BEAU VINCKENBURGH    
CT23484
  FCH 4 114 CONFIRMAT
10 3 PLEGUEZUELOS CAMARERO, CARLA   
CT24438
  MACHUPICHU   
CT35867
  CH ESPARREGUERA 3 89 CONFIRMAT
11 3 APARICIO GUERRERO, NEREA    
CT25783
PER CONFIRMAR CAVALL   CH TOMAS SANTIAGO 3 88 CONFIRMAT
12 3 LANGLE, PASCAL   
CT38715
  MARISCAL  
CT34808
  CH CARLOS CID 3 85 CONFIRMAT
RESERVES NIVELL 3
14 3 KRUG, ACHIM   
CT37797
C.E. JOSE M. CABALLERO 3 80
14 3 BELENGUER BATLLERIA, ANNA   
CT38302
FCH 3 80
NIVELL 4 PROVA TANCADA
1 4 GARCIA RODRÍGUEZ, IRENE  
CT21759
  FIGARO DE ARISTOS    
CT28841
  CE LA SELVA 5 150 CONFIRMAT
2 4 FERRER CORTES, XENIA   
CT23860
TORINO G   
CT19338
  CH CAN ALZINA 3 88 CONFIRMAT