CDT1*  
¡DIA 5 DESEMBRE TANCAMENT D'INSCRIPCIONS!
Relleno BLAU confirmacions - En VERMELL reserves que podrien pujar en cas d'alguna baixa
INSCRIPCIONS CONFIRMADES A DIA: 5-12-17 13:00
¡MOLT IMPORTANT! PREGUEM QUE ELS QUE MANQUEN PER CONFIRMAR COMUNIQUI 
URGENMENT EL SI ó el NO PER DONAR PAS AL SEGUENT RESERVA 
NIVELL   GENET/AMAZONA   CAVALL CLUB SORT PUNTS CONFIRMACIONS
BENJAMINS (Reprise Ponis A Indv) PROVA TANCADA        
1 BENJ CT37768 MORENO GUZMAN, PAULA   
CT037768
  MALBORO  
CT20561
FCH 6 80 CONFIRMADO
2 BENJ CT39428 CASANOVAS RODRIGUEZ, ALEXIA   
CT39428
CT30394 FARY   
CT30394
VILAPONICLUB 5 79 CONFIRMADO
3 BENJ CT37125 LACUNZA VAZQUEZ, IXONE   
CT37125
CT24595 FILEMONA IMAGINE   
CT24595
CAVA 7 79 CONFIRMADO
4 BENJ CT39848 ORTIZ ECHEVARRIA, ARNAU   
CT39848
CT25818 BRIANMAY   
CT25818
LA CAMPANA 6 78 CONFIRMADO
5 BENJ CT37728 TORRENT LLONCH, ALBA   
CT37728
CT35763 CAMELOT   
CT35763
LA CAMPANA 5 76 CONFIRMADO
6 BENJ CT34598 MARIN MARTINEZ, ALBA   
CT34598
CT33793 RAINBOW DASH (MIRONET)  
CT33793
VIDRERES 4 73 CONFIRMADO
7 BENJ CT39748 GUIU PAZ, MARTINA   
CT39748
CT24255 ZONNEWEIDE'S HELLIOS  
CT24255
CAN VILA 3 60 CONFIRMADO
8 BENJ CT38506 SANTIAGO NAVARRO, HUGO   
CT38506
CT25972 RIBBLE VALLEY DAWN STAR 
CT25972
TGN  3 58 CONFIRMADO
ALEVINS (Alevins Equips) PROVA TANCADA        
1 ALE CT25835 CARRION HOLGUERA, CARLA  
CT25835
CT34051 PERDIGON  
CT34051
T.SANTIAGO 7 80 CONFIRMADO
2 ALE CT37440 COLL NOGUE, NORA  
CT37440
CT24329 PHOSKITO  
CT24329
AIGUAVIVA 6 80 CONFIRMADO
3 ALE CT35201 POT JOAN, JOAN  
CT35201
CT33785 BLACK LABEL  
CT33785
OPEN SPORTS CLUB 7 78 CONFIRMADO
4 ALE CT35193 MORAL PASTO, MILENA  
CT35193
CT35987 CAVA NEFYDD SAMSON   
CT35987
CAVA 7 78 CONFIRMADO
5 ALE CT23648 CABALLERO LOPEZ, CRISTIAN   
CT23648
CT36806 JULIETTA DE VILA   
CT36806
VILAPONICLUB 5 77 CONFIRMADO
6 ALE CT34817 RUSCALLEDA SAULEDA, LAIA   
CT34817
CT36568 DJANGO   
CT36568
SANT POL 5 72 CONFIRMADO
7 ALE CT26572 ALONSO FUENTES, ITZIAR   
CT26572
CT15773 HAPPY FEET LA CAMPANA  
CT15773
LA CAMPANA 6 68 CONFIRMADO
8 ALE CT27652 FONT CORDONET, CLAUDIA   
CT27652
CT21576 JOHN LENON   
CT21576
VIDRERES 4 68 CONFIRMADO
OPEN 1 (Reprise Alev. Equips) PROVA TANCADA        
1 OPEN 1 CT21099 AVANTE COZAR, GISELA   
CT21099
CT36876 AFRICANA XCII  
CT36876
PARTICULAR 4 80 CONFIRMADO
2 OPEN 1 CT38109 ISSAQUI MOUDEN, FIDAE   
CT38109
CT36597 INDIA AF DE VILA*   
CT36597
VILAPONI CLUB 4 73 CONFIRMADO
3 OPEN 1 CT36183 GARCIA NAVARRO, CARLA   
CT36183
CT33964 PEGASO  
CT33964
CAVA 3 59 CONFIRMADO
INFANTILS (Reprise Infa. Equips) PROVA TANCADA        
1 INF CT26818 BECH SALVATELLA, MARIA   
CT26818
CT34888 KOOIHUSTER KEIMPE  
CT34888
LA CAMPANA 5 80 CONFIRMADO
2 INF CT19847 CABALLERO LOPEZ, MARINA   
CT19847
CT34134 CARIÑOSO CCXXIII   
CT34134
VILA PONI CLUB 5 80 CONFIRMADO
3 INF PLANAS AGUILAR, NURIA  
CT22182
  BEIRUT  
CT25650
C.H. REUS QMT 6 80 CONFIRMADO
4 INF RAYA LOPEZ, JANNA   
CT36465
  AMADEO VAN DE TIBBE   
CT35921
HIPICLUB CARDEDEU 7 79 CONFIRMADO
5 INF CT34348 GONZALEZ ANTONA, EUGENIA  
CT34348
CT36346 KROMO   
CT36346
PARTICULAR 6 78 CONFIRMADO
6 INF CT21685 CORONA MARTINEZ, IRENE  
CT21685
CT36775 BOSZICHT'S KIMMY   
CT36775
AIGUAVIVA 4 77 CONFIRMADO
7 INF CT34852 SIRES GARRIGA, XENIA   
CT34852
CT15475 OXFORD   
CT15475
VIDRERES 5 73 CONFIRMADO
8 INF CT26201 CARRERAS HERNANDEZ, PAULA   
CT26201
CT35159 ELVIS DE GARBI   
CT35159
SANT POL 6 71 CONFIRMADO
OPEN 2 (Reprise Inf. Equips) PROVA TANCADA        
1 OPEN 2 CT26450 VALLS PUIGDEVALL, ALEXANDRA   
CT26450
CT30772 MIA VII  
CT30772
CAN MARC 5 80 CONFIRMADO
JUVENILS 0* (Reprise Juv 0* Equips) PROVA TANCADA        
1 JUV 0* CT28264 TORRONTERAS ORTIZ, RAFAEL  
CT28264
  FAVORIET K  
CT35638
  8 80 CONFIRMADO
2 JUV 0* CT36898 PALLAROLAS CARTAÑA, NOA   
CT36898
CT30190 CUBANITO XVII   
CT30190
CAN VILA 9 78 CONFIRMADO
3 JUV 0* CT34448 QUINTANA CALAM, LAIA   
CT34448
CT31182 PONIENTE   
CT31182
CAN VILA 7 78 CONFIRMADO
4 JUV 0* CT27756 AULET PEREZ, LOURDES   
CT27756
CT32626 AFORTUNADO EO II   
CT32626
AIGUAVIVA 6 76 CONFIRMADO
5 JUV 0* CT34143 PIELIAS PUEYO, TATIANA   
CT34143
CT34908 DORADO  
CT34908
CAN ALZINA 4 75 CONFIRMADO
OPEN 3 (Reprise Juv. 0* Equips)
1 OPEN 3 CT20936 COLOMINAS MURCIANO, MARINA   
CT20936
CT23194 FAVORITO LXXV   
CT23194
FCH 4 79 CONFIRMADO
2 OPEN 3 CT09049 DE LA LLAVE FRADES, LAURA  
CT9049
CT25104 INDIO   
CT25104
LA FOIXARDA 6 78 CONFIRMADO
3 OPEN 3 CT22475 PUEYO PUYUELO, ELENA  
CT22475
CT35053 LANCELOT   
CT35053
LA FOIXARDA 6 78 CONFIRMADO
4 OPEN 3 CT27561 PALMA BORRAS, LAIA   
CT27561
CT25279 ZAMBRERO  
CT25279
PARTICULAR 2 40 FALTA 
CONFIRMAR
JUVENILS * (Reprise J Equips)
1 J EQUI CT26615 BADA GONZALEZ, MARTA   
CT26615
CT35418 ZANON   
CT35418
CARLOS TORRELL 4 76 CONFIRMADO
2 J EQUI CT16396 GONZALEZ POT, MIREIA   
CT16396
CT23057 ETO JAM   
CT23057
OPEN SPORTS CLUB 6 70 CONFIRMADO
3 J EQUI CT26655 OLIVE BELMONTE, ALBA   
CT26655
CT13513 ULTANO   
CT13513
L. DURBA 4 68 CONFIRMADO 
(Falta inscrp)
5 J EQUI CT20298 RODRIGUEZ MONTILLA, ADRIAN   
CT20298
CT33653 WALT DISNEY D'ALO   
CT33653
CH.VALLES 3 55 FALTA 
CONFIRMAR
RESERVES NIVELL JUVENILS 1*
10 J EQUI CT27113 CASTRO CACHINERO, JESSICA   
CT27113
CT22374 AGILITY   
CT22374
RAGA DRESSAGE 3 53
11 J EQUI CT21949 SEGURA GISPERT, ALEX CT31207 DANCING IN THE DARK CAVA 2 40  
12 J EQUI CT20434 TORRENS BENZ, GIOVANNI CT36031 EURO BOY RAGA DRESSAGE 2 38  
13 J EQUI CT16776 CORTES CUDINACH, ANGELA CT34474 ACTIVE PARTICULAR 2 36  
14 J EQUI CT26510 URREA DAPENA, AMELIA CT34996 DON VIVALDI RAGA DRESSAGE 2 36  
15 J EQUI CT24225 BALLESTEROS ESTEBAN, MAURA CT30151 VASSALO DA BROA L. DURBA 2 35  
16 J EQUI CT36417 ESPEL PASCUAL, JUDITH CT35666 VOLENDAM L. DURBA 2 35  
17 J EQUI CT19172 RODRIGUEZ QUINTELA, TANIA CT25659 WRANGLER OPEN 2 34  
OPEN 4 (Reprise CLÀSSICA 1) PROVA TANCADA        
1 OPEN 4 CT16128 MAÑE QUINTANA, ANA ROSA   
CT16128
CT20491 NEBLIN VI   
CT20491
VILAPONI CLUB 6 80 CONFIRMADO
2 OPEN 4 CT16459 REGUERO DE LA POZA, M DEL MAR  
CT16459
CT12695 BOOMERANG  
CT12695
WEST FORK 5 80 CONFIRMADO
3 OPEN 4 CT09536 HITSCHMANN, AMY   
CT9536
CT19553 BARROCO VIII   
CT19553
SANT PAU 7 77 CONFIRMADO
4 OPEN 4 CT24677 FRAGUAS CASTANY, ANTONI   
CT24677
CT22422 VOLKERT   
CT22422
SANT QUIRZE 7 75 CONFIRMADO
5 OPEN 4 CT17501 POU LARRABURU, ALEXANDRA  
CT17501
CT30773 ESCAPE V B   
CT30773
AIGUAVIVA 5 75 CONFIRMADO
JOVES GENETS (Reprise San Jorge)
1 YR CT27363 ALEGRET MIRALPEIX, MARC   
CT27363
CT35523 EDEN ROCK BCN   
CT35523
CAN ALZINA 2 40 CONFIRMADO
2 YR CT12187 MELLADO PUIGGROS, ANA   
CT12187
CT15830 DOBLON VI   
CT15830
RAGA DRESSAGE 2 39 FALTA 
CONFIRMAR
ADULTOS  (Reprise San Jorge) PROVA TANCADA        
1 ADULTS CT08177 ALONSO HERNANDEZ, SANDRA   
CT8177
CT24795 JOCOSO LA CAMPANA   
CT24795
LA CAMPANA 7 80 CONFIRMADO
3 ADULTS CT15659 ALTIMIRA BARRI, ELENA  
CT15659
CT30162 ATINOO  
CT30162
HERAS 4 76 CONFIRMADO
4 ADULTS CT01625 CABALLERO URENDEZ, JOSE MANUEL  
CT1625
CT27990 POINT TO POINT   
CT27990
JM CABALLERO 5 74 CONFIRMADO
5 ADULTS CT10677 CABRAL VASCONCELOS, M JULIA   
CT10677
CT32324 MARINO B  
CT32324
CAN ALZINA 4 72 CONFIRMADO
6 ADULTS CT13892 BRUGADA RAMENTOL, ISABEL   
CT13892
CT29383 ARCHIDUQUE   
CT29383
PARTICULAR 3 59 CONFIRMADO