EQUIPS PER CLUBS FEDERATS CDT0* -
NIVELL GENET/AMAZONA   CAVALL CLUB
1 AP PRE VICTOR PALAU, BET   
CT39748
LLUNA**   
CT33894
C.H. COLLSEROLA
2 AP PON. POMER SOLER, CLAUDIA   
CT37776
EXPRES   
CTCT28485
C.H. COLLSEROLA
3 AP PON. ZARATE MARQUINEZ, HAIZEA   
CT39958
LLUNA**   
CT33894
C.H. COLLSEROLA
4 AP CAV TORRES ROIG, JULIA  
CT35822
OCLE**  
CT34482
C.H. COLLSEROLA
5 AP CAV GIBERT SABATER, VALENTINA  
CT37359
NOBLE*  
CT15575
C.H. COLLSEROLA
6 AP CAV HERNANDEZ SCHONHOLZER, ADRIANA  
CT39988
NOBLE*  
CT15575
C.H. COLLSEROLA
7 AP CAV ORTIZ COROMINAS, ALBA  
CT23035
TENOR VIII  
CT30430
C.H. COLLSEROLA
8 1 ARQUE ROQUET, MARINA   
CT23686
DUENDE**  
CT15228
COLLSEROLA
9 2 HAUSMANN MARTINEZ, NORA   
CT24210
OCLE**  
CT34482
C.H. COLLSEROLA
10 4 PIGUILLEM LLOVET, ANDREA  
CT8003
BRILLANTE
CT13341
C.H. COLLSEROLA
11 4 COELLO PRATDESAVA, MIRIAM  
CT36627
LUCERA   
CT34090
C.H. COLLSEROLA
12 4 VILATA PRIM, EVA  
CT20684
XALEST   
CT27402
C.H. COLLSEROLA
        Cap d'Equip: Enric Piguillem
1 AP PRE NAVARRETE PORRAS, GAIA   
CT37433
KELLY   
30957
CLUB ESPORTIU 
AIGUAVIVA HÍPIC
2 2 CALVET RDRIGUEZ, ALEIX  
CT22030
CELOSA  
CT33887
CLUB ESPORTIU 
AIGUAVIVA HÍPIC
3 3 CUFFI SOT, CLARA   
CT23536
RATON SOL   
CT34087
CLUB ESPORTIU 
AIGUAVIVA HÍPIC
        Cap d'Equip: Ferran Serra  
1 AP PRE GUIU PAZ, MARTINA  
CT39748
ZONNEWEIDE'S HELLIOS  
CT24255
HIPICA CAN VILA
2 AP PO CASANOVAS CODINA, MARIONA   
CT35382
DRESSGIRL II   
CT25924
HIPICA CAN VILA
3 AP CAV VENTURA CAMIÑA, AINHOA  
CT37871
MAJALIMAR II  
CT30147
HIPICA CAN VILA
4 1 BORRELL FONT, ANNA   
CT34884
DINGO  
CT36236
HIPICA CAN VILA
5 1 MOLINA DOMINGO, LAIA  
CT36198
LADY E  
CT20292
HIPICA CAN VILA
        Cap d'Equip: Ricardo Vera
1 AP PRE GOMEZ CASTRO, ALEIX   
CT36722
MAGISTRAL DE JANAS   
CT36790
CAVA
2 AP PO LACUNZA VAZQUEZ, IXONE   
CT37125
FILEMONA IMAGINE   
CT24595
CAVA
3 AP PO DE LUCHIA, ASIA   
CT39352
PRINCESA   
CT22293
CAVA
        Cap d'Equip: Aina Bover  
1 AP PO LOPEZ RIUS, LAIA   
CT34309
AURA*   
CT33605
L'ESCOLA PONI
CLUB GRANJA
2 AP PO FERNANDEZ BRICIO, MARTINA  
CT34306
AURA*   
CT33605
L'ESCOLA PONI
CLUB GRANJA
3 AP CAV GARRIGA MARIN, ARIADNA  
CT15732
OAKLAND   
CT33364
L'ESCOLA PONI
CLUB GRANJA
4 AP CAV ESPIGARES VIDAL, LAIA  
CT18889
LILI SARASATE**  
CT32178
L'ESCOLA PONI
CLUB GRANJA
5 1 RUBIALES ROVIRA, LAIA   
CT36426
LILI SARASATE**  
CT32178
L'ESCOLA PONI
CLUB GRANJA
6 2 GAYA CAMPOS, MARIA   
CT12017
OLVERA JAM CASTAÑA   
CT32536
L'ESCOLA PONI
CLUB GRANJA
        Cap d'Equip: Andrea Gaya
1 AP PO MILLAN AVILA, AKASH   
CT35915
DAKOTA    
34215
C.H. 
ESTEVE BARRANCO
2 AP PO STONE, DARCEY ROSE   
CT36826
CARUN BLUE EYES   
CT36403
C.H. 
ESTEVE BARRANCO
3 1 ALBERT MORENO, MINERVA   
CT19157
ILUSTRE**  
CT32915
C.H. 
ESTEVE BARRANCO
4 2 GARCIA MARIN, LAIA   
CT21433
ILUSTRE**  
CT32915
C.H. 
ESTEVE BARRANCO
5 3 LLOVERAS ESTEBAN, ANNA  
CT34327
ALMARO N   
33767
ESTEVE-BARRANCO
        Cap d'Equip: Laia Barranco
1 AP PRE PUIG PUIG, JUDIT  
CT37931
TOXUCU LA CAMPANA  
CT30082
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
2 AP CAV FERNANDEZ JORGE, MARTA 
CT23994
CANASTERO  
CT10356
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
3 1 MALAGON MARQUEZ, RAUL  
CT36577
WENDY   
CT36315
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
4 3 BECH SALVATELLA, MARIA   
CT26818
KOOIHUSTER KEIMPE  
CT34888
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
        Cap d'Equip:  Bernat Barrachina
1 1 NAVARRO SANCHEZ, ALEJANDRO  
CT28046
RIHANNA  
CT35886
C.H. SANT QUIRZE
2 2 SORS FERNANDEZ, EMMA   
CT22391
FISELA   
CT30880
C.H. SANT QUIRZE
3 3 QUER OLMOS, MARINA   
CT33849
INDIO   
CT36754
C.H. SANT QUIRZE
        Cap d'Equip: Alberto Gómez Romero
1 1 VILLENA GALAN, MARIA   
CT36701
MISTERIOSO  
CT35665
C.H. CARLOS CID
2 3 ESTORACH BENITO, VERONICA   
CT19056
CAFÉ  
CT7585
C.H. CARLOS CID
3 4 MAURI BO, EMILIO  
CT13422
RUMBERO 4   
CT12611
C.H. CARLOS CID
        Cap d'Equip: Carlos Cid  
1 AP PO ARNAL ARAGONES, JULIA   
CT23880
HASSEL   
CT28266
C.H. CASTELLS
2 AP CAV MARTIN PEREZ, ANDREA  
CT37916
SOL XX  
36510
C.H. CASTELLS
3 2 APARICIO GUERRERO, NEREA  
CT25783
ROTLLANA   
CT30213
C.H. CASTELLS
4 4 CASTELLS PAPIO, JOSEP   
CT16406
ESPECIAL VIII   
CT15979
C.H. CASTELLS
        Cap d'Equip: Josep Castells Recasens
1 AP PRE BADINO LIZARTE, EDURNE   
CT39597
INDIA   
CT36608
C.H. L'ESPELT
2 2 GUILLEN VALVERDE, AINA   
CT23628
YENKO   
CT35146
C.H. L'ESPELT
3 2 CASTEL SANTAFE, LAIA  
CT38112
DAAN  
CT35147
C.H. L'ESPELT
4 3 PLEGUEZUELOS CAMARERO, CARLA   
CT24438
MARK VAN STAL JAEGERHOF   
CT36446
C.H. L'ESPELT
        Cap d'Equip: Laura Rocabert Bartes
1 BIDÓ MERCADÉ, JULIA   
CT25414
AZABACHE LXVI  
CT26305
C.H. REUS QMT
1 SOLÉ SANCHO, MIRIAM   
CT26747
OS ROMANI   
CT23909
C.H. REUS QMT
4 BAENA PRIETO, ALBA  
CT26361
DIPUTADO IX   
CT32358
C.H. REUS QMT
        Cap d'Equip: Sandra Giró Pons
NORMES CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS DE CLUBS FEDERATS
a) S’estableix una classificació per equips. Per poder fer una classificació per equips hi
ha d’haver un mínim de 3 equips.
b) Els clubs podran formar els seus equips amb un mínim de 3 membres i sense màxim.
c) Els clubs només poden fer un equip, no podent separar els seus membres en altres
equips.
d) Els equips podran incloure genets d’altres clubs que no hagin pogut formar el seu propi
equip, de manera que podran incloure als membres d’altres clubs que no hagin pogut
formar-ne un de propi o a genets particulars.

e) No es podran formar equips de 2 o més clubs que ja disposin del mínim de tres
components. Els Clubs que tinguin un mínim de tres components no podran formar
part d’un altre equip que no sigui el del seu Club.
f) L’equip assolirà el nom del Club Federat acollidor.
g) Els Clubs faran la declaració dels seus equips, amb el tancament de matrícules a la
FCH.
h) Puntuaran las 3 millors classificacions de cada equip.
i) La classificació per equips es decidirà de la forma següent: Serà guanyador l’equip que
tingui la puntuació més alta sumant el total dels seus tres millors genets; el segon
classificat serà el que tingui la següent puntuació més alta i així successivament. En
cas d’empat a punts, serà guanyador l’equip en que el participant classificat en tercer
lloc, tingui el millor resultat.
j) Els integrants dels equips podran ser de qualsevol nivell del CDT0*
k) Els Clubs hauran de tenir la seva llicència en vigor abans de tancar inscripcions.
CH·M Comunicación Ecuestre - Tel 609 302 765 - E-mail: kmejias@vadecaballos.com