EQUIPS PER CLUBS FEDERATS CDT1* -
NIVELL GENET/AMAZONA CAVALL CLUB
1 ALE COLL NOGUE, NORA  
CT37440
PHOSKITO  
CT24329
CLUB ESPORTIU 
AIGUAVIVA HÍPIC
2 INF CORONA MARTINEZ, IRENE  
CT21685
BOSZICHT'S KIMMY   
CT36775
CLUB ESPORTIU 
AIGUAVIVA HÍPIC
3 JUV 0* AULET PEREZ, LOURDES   
CT27756
AFORTUNADO EO II   
CT32626
CLUB ESPORTIU 
AIGUAVIVA HÍPIC
4 OPEN 4 POU LARRABURU, ALEXANDRA  
CT17501
ESCAPE V B   
CT30773
CLUB ESPORTIU 
AIGUAVIVA HÍPIC
      Cap d'Equip: Ferran Serra  
1 BENJ GUIU PAZ, MARTINA   
CT39748
ZONNEWEIDE'S HELLIOS  
CT24255
HIPICA CAN VILA
2 JUV 0* PALLAROLAS CARTAÑA, NOA   
CT36898
CUBANITO XVII   
CT30190
HIPICA CAN VILA
3 JUV 0* QUINTANA CALAM, LAIA   
CT34448
PONIENTE   
CT31182
HIPICA CAN VILA
      Cap d'Equip: Ricardo Vera  
1 BENJ LACUNZA VAZQUEZ, IXONE   
CT37125
FILEMONA IMAGINE   
CT24595
CAVA
2 ALE MORAL PASTO, MILENA  
CT35193
CAVA NEFYDD SAMSON   
CT35987
CAVA
3 OPEN 1 GARCIA NAVARRO, CARLA   
CT36183
PEGASO  
CT33964
CAVA
      Cap d'Equip: Aina Bover  
1 BENJ ORTIZ ECHEVARRIA, ARNAU   
CT39848
BRIANMAY   
CT25818
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
2 BENJ TORENT LLONCH, ALBA   
CT37728
CAMELOT   
CT35763
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
3 ALE ALONSO FUENTES, ITZIAR   
CT26572
HAPPY FEET LA CAMPANA  
CT15773
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
4 ALE POT JOAN, JOAN  
CT35201
BLACK LABEL  
CT33785
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
5 INF BECH SALVATELLA, MARIA   
CT26818
KOOIHUSTER KEIMPE  
CT34888
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
6 JUV 1* GONZALEZ POT, MIREIA   
CT16396
ETO JAM   
CT23057
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
7 ADUL ALONSO HERNANDEZ, SANDRA   
CT8177
JOCOSO LA CAMPANA   
CT24795
C.E. CENTRO ECUESTRE  
LA CAMPANA
      Cap d'Equip: Sandra Alonso  
1 JUV 0* PIELIAS PUEYO, TATIANA   
CT34143
DORADO  
CT34908
C.H.
CAN ALZINA
2 YR ALEGRET MIRALPEIX, MARC   
CT27363
EDEN ROCK BCN   
CT35523
C.H.
CAN ALZINA
3 ADULTS CABRAL VASCONCELOS, M JULIA   
CT10677
MARINO B  
CT32324
C.H.
CAN ALZINA
4 ADULTS ALTIMIRA BARRI, ELENA  
CT15659
ATINOO  
CT30162
C.H.
CAN ALZINA
      Cap d'Equip: Maria Vasconcelos
1 BENJ MARIN MARTINEZ, ALBA   
CT34598
RAINBOW DASH (MIRONET)  
CT33793
C.H. VIDRERES
2 ALE FONT CORDONET, CLAUDIA   
CT27652
JOHN LENON   
CT21576
C.H. VIDRERES
3 ALE RUSCALLEDA SAULEDA, LAIA   
CT34817
DJANGO   
CT36568
C.H. VIDRERES
4 INF SIRES GARRIGA, XENIA   
CT34852
OXFORD   
CT15475
C.H. VIDRERES
5 J EQUI BADA GONZALEZ, MARTA   
CT26615
ZANON   
CT35418
C.H. VIDRERES
6 INF CARRERAS HERNANDEZ, PAULA   
CT26201
ELVIS DE GARBI   
CT35159
C.H. VIDRERES
      Cap d'Equip: Aroa Mazuelos  
1 BEN CASANOVAS RODRIGUEZ, ALEXIA   
CT39428
FARY   
CT30394
C.H. 
TOMAS SANTIAGO
2 ALE CARRION HOLGUERA, CARLA  
CT25835
PERDIGON  
CT34051
C.H. 
TOMAS SANTIAGO
3 ALE CABALLERO LOPEZ, CRISTIAN   
CT23648
JULIETTA DE VILA   
CT36806
C.H. 
TOMAS SANTIAGO
4 OPEN 1 ISSAQUI MOUDEN, FIDAE   
CT38109
INDIA AF DE VILA*   
CT36597
C.H. 
TOMAS SANTIAGO
5 INF CABALLERO LOPEZ, MARINA   
CT19847
CARIÑOSO CCXXIII   
CT34134
C.H. 
TOMAS SANTIAGO
6 OPEN 4 MAÑE QUINTANA, ANA ROSA   
CT16128
NEBLIN VI   
CT20491
C.H. 
TOMAS SANTIAGO
      Cap d'Equip: Tomás Santiago  
NORMES CLASSIFICACIÓ PER EQUIPS DE CLUBS FEDERATS
a) S’estableix una classificació per equips. Per poder fer una classificació per equips hi
ha d’haver un mínim de 3 equips.
b) Els clubs podran formar els seus equips amb un mínim de 3 membres i sense màxim.
c) Els clubs només poden fer un equip, no podent separar els seus membres en altres
equips.
d) Els equips podran incloure genets d’altres clubs que no hagin pogut formar el seu propi
equip, de manera que podran incloure als membres d’altres clubs que no hagin pogut
formar-ne un de propi o a genets particulars.

e) No es podran formar equips de 2 o més clubs que ja disposin del mínim de tres
components. Els Clubs que tinguin un mínim de tres components no podran formar
part d’un altre equip que no sigui el del seu Club.
f) L’equip assolirà el nom del Club Federat acollidor.
g) Els Clubs faran la declaració dels seus equips, amb el tancament de matrícules a la
FCH.
h) Puntuaran las 3 millors classificacions de cada equip.
i) La classificació per equips es decidirà de la forma següent: Serà guanyador l’equip que
tingui la puntuació més alta sumant el total dels seus tres millors genets; el segon
classificat serà el que tingui la següent puntuació més alta i així successivament. En
cas d’empat a punts, serà guanyador l’equip en que el participant classificat en tercer
lloc, tingui el millor resultat.
j) Els integrants dels equips podran ser de qualsevol nivell del CDT0*
k) Els Clubs hauran de tenir la seva llicència en vigor abans de tancar inscripcions.
CH·M Comunicación Ecuestre - Tel 609 302 765 - E-mail: kmejias@vadecaballos.com