NIVELL 1 + NIVELL 3 - PISTA 1
HORA CLAS JINETE/AMAZONA  CABALLO CLUB EQ JUEZ H JUEZ C JUEZ M MEDIA %
JURADO
% Error
recorri.
DESP %
REPRISE 1   "EQUIPPOS" JUEZ H: E.Mª LOPEZ    JUEZ C: E.BALASCH  JUEZ M: M. ORTIZ
35 13:33 ARQUE ROQUET, MARINA   
CT23686                                                                                                            
DUENDE**  
CT15228
COLLSEROLA 68,043 2 68,043 2 68,043 1 68,04     68,043
42 14:22 SOLÉ SANCHO, MIRIAM   
CT26747                                                                                                            
OS ROMANI   
CT23909
C.H. REUS QMT EQ 68,478 1 68,261 1 66,522 4 67,75     67,754
39 14:01 MALAGON MARQUEZ, RAUL  
CT36577                                                                                                            
WENDY   
CT36315
LA CAMPANA EQ 66,739 4 66,957 6 67,391 2 67,03     67,029
33 13:19 BORRELL FONT, ANNA   
CT34884                                                                                                            
DINGO  
CT36236
CAN VILA EQ 66,957 3 67,826 3 65,435 6 66,74     66,739
32 13:12 GARRIGA CASANOVAS, CARLA  
CT34972                                                                                                            
FARRUCO  
CT36370
PARTICULAR 65,217 7 67,826 3 66,957 3 66,67     66,667
36 13:40 MOLINA DOMINGO, LAIA  
CT36198                                                                                                            
LADY E  
CT20292
CAN VILA EQ 66,522 6 67,391 5 65,652 5 66,52     66,522
41 14:15 BIDÓ MERCADÉ, JULIA   
CT25414                                                                                                            
AZABACHE LXVI  
CT26305
C.H. REUS QMT EQ 63,478 11 66,087 7 65,217 7 64,93     64,928
31 13:05 ALBERT MORENO, MINERVA   
CT19157                                                                                                            
ILUSTRE**  
CT32915
ESTEVE-BARRANCO EQ 64,130 10 65,435 8 64,565 8 64,71   116,50 64,710
34 13:26 RUBIALES ROVIRA, LAIA   
CT36426                                                                                                            
LILI SARASATE**  
CT32178
EPCLG EQ 66,739 4 63,696 11 63,696 9 64,71   115,50 64,710
40 14:08 10º VILLENA GALAN, MARIA   
CT36701                                                                                                            
MISTERIOSO  
CT35665
CARLOS CID EQ 64,565 8 65,435 8 63,261 11 64,42     64,420
38 13:54 11º NAVARRO SANCHEZ, ALEJANDRO  
CT28046                                                                                                            
RIHANNA  
CT35886
SANT QUIRZE EQ 64,565 8 64,565 10 63,478 10 64,20     64,203
37 13:47 ELI MUÑOZ GARCIA, JOSÉ  
CT38673                                                                                                            
MONGE  
CT037051
PARTICULAR 0,000 12 0,000 12 0,000 12 0,00     0,000
14:29 DESCANS
REPRISE 3  "YEGUADA LAS LUNAS" JUEZ H: A. MASSUET    JUEZ C: J. PONTES JUEZ M: O. VIVAS
45 14:52 BECH SALVATELLA, MARIA   
CT26818                                                                                                            
KOOIHUSTER KEIMPE  
CT34888
LA CAMPANA EQ 71,176 1 68,971 1 66,471 2 68,87     68,873
50 15:27 LLOVERAS ESTEBAN, ANNA  
CT34327                                                                                                            
ALMARO N   
33767
ESTEVE-BARRANCO EQ 70,294 2 68,382 2 67,500 1 68,73     68,725
47 15:06 CUFFI SOT, CLARA   
CT23536                                                                                                            
RATON SOL   
CT34087
AIGUAVIVA EQ 67,353 3 66,471 3 66,029 3 66,62     66,618
51 15:34 PLEGUEZUELOS CAMARERO, CARLA   
CT24438                                                                                                            
MARK VAN STAL JAEGERHOF   
CT36446
ESPARREGUERA EQ 66,324 4 62,353 5 65,294 4 64,66     64,657
46 14:59 PUGA CLAVER, ESTEBAN
CT26775                                                                                                            
EMBRUJO RC  
CT36798
C.H.  
TOMAS SANTIAGO
64,853 6 63,676 4 63,676 6 64,07     64,069
54 15:55 MARTI ESTANY, MARTA  
CT22927                                                                                                            
DIAVOLO AM   
CT15888
VIDRERES 65,441 5 59,559 9 63,235 7 62,75     62,745
49 15:20 CATALA ESCUDERO, LAURA   
CT23013                                                                                                            
CURRO LV   
CT36343
T SANTIAGO 62,206 7 60,000 8 63,824 5 62,01     62,010
43 14:45 QUER OLMOS, MARINA   
CT33849                                                                                                            
INDIO   
CT36754
ST QUIRZE EQ 61,029 9 61,765 6 62,941 8 61,91     61,912
53 15:48 GARCIA SALA, GUILLEM  
CT39776                                                                                                            
JEREZANO CII  
CT23992
PARTICULAR 61,324 8 59,118 10 62,353 9 60,93     60,931
48 15:13 10º FERRER CORTES, XENIA   
CT23860                                                                                                            
TORINO G   
CT19338
CAN ALZINA 58,235 11 60,735 7 61,618 10 60,20     60,196
52 15:41 11º ESTORACH BENITO, VERONICA   
CT19056                                                                                                            
CAFÉ  
CT7585
CARLOS CID EQ 58,676 10 58,971 11 60,882 11 59,51     59,510
16:02 DESCANS
16:30 CERIMONIA DE PROCLAMACIÓ DE GUANYADORS i ENTREGA DE MEDALLES Tots els participants peu a terra a la pista de concurs Nº 1
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com