NIVELL 2 + NIVELL 4 - PISTA 2
HORA CLAS JINETE/AMAZONA  CABALLO CLUB EQ JUEZ E JUEZ H JUEZ C MEDIA %
JURADO
% Error
recorri.
DESP %
REPRISE 2 "CENTRAL HÍPICA" JUEZ E: E.BALASCH      JUEZ H:  M. ORTIZ  JUEZ C: E.Mª LOPEZ
64 10:33 SORS FERNANDEZ, EMMA   
CT22391                                                                                                            
FISELA   
CT30880
SANT QUIRZE EQ 67,321 2 69,286 1 66,964 2 67,86     67,857
60 10:05 GUILLEN VALVERDE, AINA   
CT23628                                                                                                            
YENKO   
CT35146
L'ESPELT EQ 68,571 1 65,714 5 68,214 1 67,50     67,500
55 9:30 CALVET RODRIGUEZ, ALEIX  
CT22030                                                                                                            
CELOSA  
CT33887
AIGUAVIVA EQ 67,321 2 65,357 7 65,893 4 66,19     66,190
56 9:37 CASTEL SANTAFE, LAIA  
CT38112                                                                                                            
DAAN  
CT35147
EQUIPOS 
ESPELT
EQ 66,429 4 67,321 2 64,464 6 66,07     66,071
57 9:44 ROCA GRACIA, ARIADNA  
CT23751                                                                                                            
MOVIDO XVIII  
CT34313
EL VINYET 65,536 5 66,607 3 64,821 5 65,65     65,655
61 10:47 HAUSMANN MARTINEZ, NORA   
CT24210                                                                                                            
OCLE**  
CT34482
COLLSEROLA 64,821 7 65,536 6 66,250 3 65,54     65,536
59 9:58 GAYA CAMPOS, MARIA   
CT12017                                                                                                            
OLVERA JAM CASTAÑA   
CT32536
EPCLG EQ 64,821 7 66,250 4 63,393 8 64,82     64,821
58 9:51 VENTURA VILA, NOA-YU   
CT23051                                                                                                            
LANCELOT   
CT35053
LA FOIXARDA 63,036 9 64,464 8 63,214 9 63,57     63,571
62 10:19 REÑAGA LLIURO, PAULA  
CT24427                                                                                                            
DIAVOLO AM**   
CT15888
VIDRERES EQ 65,179 6 61,964 11 59,107 10 62,08     62,083
63 10:26 10º GARCIA MARIN, LAIA   
CT21433                                                                                                            
ILUSTRE**  
CT32915
ESTEVE-BARRANCO EQ 60,179 10 62,321 10 63,750 7 62,08 1,50   60,583
66 10:12 11º GONZALEZ ANTONA, EUGENIA   
CT34348                                                                                                            
KROMO   
CT36346
TGN EQ 56,786 12 62,500 9 58,571 11 59,29     59,286
65 10:40 12º APARICIO GUERRERO, NEREA  
CT25783                                                                                                            
ROTLLANA   
CT30213
CASTELLS EQ 58,929 11 60,893 12 53,393 12 57,74     57,738
10:54 DESCANS
REPRISE 4 "HOTEL CAN VILA" JUEZ E: O. VIVAS  JUEZ H: J. PONTES  JUEZ C: A. MASSUET 
67 11:10 PIGUILLEM LLOVET, ANDREA  
CT8003                                                                                                            
BRILLANTE
CT13341
COLLSEROLA EQ 67,917 1 65,139 2 67,917 1 66,99     66,991
76 12:27 COELLO PRATDESAVA, MIRIAM  
CT36627                                                                                                            
DUENDE
CT15228
COLLSEROLA EQ 63,889 8 67,500 1 66,528 2 65,97     65,972
74 12:09 DALMAU NUÑEZ, MARTA  
CT27697                                                                                                            
BASILON 1   
CT33968
DRESSAGE VAC 65,694 3 62,778 4 64,861 4 64,44     64,444
70 11:35 BAENA PRIETO, ALBA  
CT26361                                                                                                            
DIPUTADO IX   
CT32358
EQUIPOS 
QMT
EQ 64,306 6 63,056 3 65,694 3 64,35     64,352
71 11:44 VILATA PRIM, EVA  
CT20684                                                                                                            
XALEST   
CT27402
COLLSEROLA EQ 66,389 2 62,222 6 63,194 6 63,94     63,935
68 11:18 ALAVES POT, MAURICI   
CT13943                                                                                                            
CUATE 2   
CT22804
PARTICULAR 64,722 5 62,778 4 62,083 7 63,19     63,194
75 12:18 BASCO MOLERO, LAURA   
CT20868                                                                                                            
BRITA   
CT32395
CASA NOSTRA 64,028 7 58,889 10 63,333 5 62,08     62,083
69 11:27 MAURI BO, EMILIO  
CT13422                                                                                                            
RUMBERO 4   
CT12611
CARLOS CID EQ 64,861 4 60,833 7 58,056 10 61,25     61,250
73 12:01 CODINA GARRIGA, LAURA   
CT13369                                                                                                            
ATHOS  
CT34733
DRESSAGE VAC 61,389 10 60,139 8 60,972 8 60,83     60,833
72 11:52 10º CASTELLS PAPIO, JOSEP   
CT16406                                                                                                            
ESPECIAL VIII   
CT15979
CASTELLS EQ 63,194 9 59,583 9 59,583 9 60,79     60,787
12:36 DESCANS
16:30 CERIMONIA DE PROCLAMACIÓ DE GUANYADORS i ENTREGA DE MEDALLES  Tots els participants peu a terra a la pista de concurs Nº 1
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com
12:40 ENTREGAS TROFEOS REPRISE + REPRISE AP