INFANTILS + OPEN 2 + ALEVINS + OPEN 1                      PISTA 2
HORA CLAS JINETE/AMAZONA  CABALLO CLUB EQ JUEZ M JUEZ H JUEZ C MEDIA %
JURADO
% Error
recorri.
DESP %
INFANTILS (Infantils Equips) "LEGESTHORSE" JUEZ M: M. PONTES    JUEZ H: S. BLAS  JUEZ C: P. KRIENS
35 10:26 CABALLERO LOPEZ, MARINA   
CT19847                                                                                                            
CARIÑOSO CCXXIII   
CT34134
VILA PONI CLUB EQ 70,33 1 70,33 1 69,00 1 69,89     69,889
34 10:18 CORONA MARTINEZ, IRENE  
CT21685                                                                                                            
BOSZICHT'S KIMMY   
CT36775
AIGUAVIVA EQ 67,33 3 70,00 2 68,33 2 68,56     68,555
37 10:42 BECH SALVATELLA, MARIA   
CT26818                                                                                                            
KOOIHUSTER KEIMPE  
CT34888
LA CAMPANA EQ 68,00 2 70,00 2 66,17 3 68,06     68,056
40 11:06 RAYA LOPEZ, JANNA   
CT36465                                                                                                            
AMADEO VAN DE TIBBE   
CT35921
HIPICLUB CARDEDEU 66,67 4 68,17 4 63,17 6 66,00     66,000
39 10:58 SIRES GARRIGA, XENIA   
CT34852                                                                                                            
OXFORD   
CT15475
VIDRERES EQ 66,50 5 65,83 6 63,50 5 65,28     65,278
38 10:50 PLANAS AGUILAR, NURIA  
CT22182                                                                                                            
BEIRUT  
CT25650
C.H. REUS QMT 65,00 6 65,00 7 64,33 4 64,78     64,778
36 10:34 CARRERAS HERNANDEZ, PAULA   
CT26201                                                                                                            
ELVIS DE GARBI   
CT35159
SANT POL EQ 62,50 7 66,33 5 62,83 7 63,89     63,889
33 10:10 GONZALEZ ANTONA, EUGENIA  
CT34348                                                                                                            
KROMO   
CT36346
PARTICULAR 58,17 8 55,83 8 57,00 8 57,00     57,000
11:14 DESCANS                        
ALEVINS (Alevins Equips) "ÉQUIDUUS"   JUEZ M: S. BLAS     JUEZ H: P. KRIENS  JUEZ C: M. PONTES
48 12:12 MORAL PASTO, MILENA  
CT35193                                                                                                            
CAVA NEFYDD SAMSON   
CT35987
CAVA EQ 70,65 1 69,03 1 71,13 1 70,27     70,269
45 11:51 COLL NOGUE, NORA  
CT37440                                                                                                            
PHOSKITO  
CT24329
AIGUAVIVA EQ 70,16 3 68,39 2 70,00 2 69,52     69,516
46 11:58 POT JOAN, JOAN  
CT35201                                                                                                            
BLACK LABEL  
CT33785
OPEN SPORTS CLUB EQ 70,48 2 67,74 3 69,84 3 69,36     69,355
43 11:37 ALONSO FUENTES, ITZIAR   
CT26572                                                                                                            
HAPPY FEET LA CAMPANA  
CT15773
LA CAMPANA EQ 70,16 3 66,45 5 67,74 6 68,12     68,118
42 11:30 FONT CORDONET, CLAUDIA   
CT27652                                                                                                            
JOHN LENON   
CT21576
VIDRERES EQ 67,58 5 65,97 6 68,23 4 67,26     67,258
47 12:05 CARRION HOLGUERA, CARLA  
CT25835                                                                                                            
PERDIGON  
CT34051
T.SANTIAGO EQ 67,10 6 66,61 4 67,90 5 67,20     67,204
44 11:44 RUSCALLEDA SAULEDA, LAIA   
CT34817                                                                                                            
DJANGO   
CT36568
SANT POL EQ 67,10 6 64,03 7 64,68 8 65,27     65,269
49 12:19 CABALLERO LOPEZ, CRISTIAN   
CT23648                                                                                                            
JULIETTA DE VILA   
CT36806
VILAPONICLUB EQ 66,61 8 62,74 8 65,97 7 65,11     65,108
OPEN 1 (Alevins Equips) "PFERDE" JUEZ M: S. BLAS     JUEZ H: P. KRIENS  JUEZ C: M. PONTES
50 12:26 GARCIA NAVARRO, CARLA   
CT36183                                                                                                            
PEGASO  
CT33964
CAVA EQ 67,42 1 65,32 1 67,42 1 66,72     66,720
51 12:33 AVANTE COZAR, GISELA   
CT21099                                                                                                            
AFRICANA XCII  
CT36876
PARTICULAR 67,26 2 65,00 2 64,19 2 65,48     65,484
52 12:40 ISSAQUI MOUDEN, FIDAE   
CT38109                                                                                                            
INDIA AF DE VILA*   
CT36597
VILAPONI CLUB EQ 64,19 3 60,00 3 62,42 3 62,20     62,204
12:47 DESCANS                        
15:45 CERIMONIA DE PROCLAMACIÒ DE GUANYADORS i ENTREGA DE MEDALLES - Tots els participants peu a terra a la PISTA 1
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com