JUVENILS 0*+ OPEN 3 +JUVENILS 1* +OPEN 4 +JOVES GENETS+ ADULTS    PISTA 1
HORA CLAS JINETE/AMAZONA  CABALLO CLUB EQ JUEZ H JUEZ C JUEZ M MEDIA %
JURADO
% Error
recorri.
DESP %
JUVENILS 0* EQUIPS "EQUIPASSIÒ" JUEZ H: L. FABREGAT   JUEZ C: N. THOMAS  JUEZ M: C. GRACIA
4 10:24 AULET PEREZ, LOURDES   
CT27756                                                                                                            
AFORTUNADO EO II   
CT32626
AIGUAVIVA EQ 68,71 1 71,29 1 66,86 1 68,95     68,952
3 10:16 TORRONTERAS ORTIZ, RAFAEL  
CT28264                                                                                                            
FAVORIET K  
CT35638
67,29 2 63,86 3 63,71 4 64,95     64,952
2 10:08 PALLAROLAS CARTAÑA, NOA   
CT36898                                                                                                            
CUBANITO XVII   
CT30190
CAN VILA EQ 64,71 4 64,43 2 63,86 3 64,33     64,333
5 10:32 QUINTANA CALAM, LAIA   
CT34448                                                                                                            
PONIENTE   
CT31182
CAN VILA EQ 65,43 3 60,43 4 64,29 2 63,38     63,381
1 10:00 PIELIAS PUEYO, TATIANA   
CT34143                                                                                                            
DORADO  
CT34908
CAN ALZINA EQ 62,14 5 56,57 5 61,43 5 60,05     60,048
OPEN 3 (Juvenils 0* Equips) "PFERDE" JUEZ H: L. FABREGAT   JUEZ C: N. THOMAS  JUEZ M: C. GRACIA
7 10:48 COLOMINAS MURCIANO, MARINA   
CT20936                                                                                                            
FAVORITO LXXV   
CT23194
FCH 65,14 1 62,29 1 65,14 1 64,19     64,191
8 10:56 DE LA LLAVE FRADES, LAURA  
CT9049                                                                                                            
INDIO   
CT25104
LA FOIXARDA 64,14 2 58,00 2 63,29 2 61,81     61,810
6 10:40 PUEYO PUYUELO, ELENA  
CT22475                                                                                                            
LANCELOT   
CT35053
LA FOIXARDA 64,00 3 54,00 3 62,14 3 60,05     60,048
11:04 DESCANS                        
OPEN 4 (Clàssica 1) "MIMO'S ARTSESANÍA" JUEZ H: N. THOMAS    JUEZ C: C. GRACIA  JUEZ M: L. FABREGAT
11 11:46 POU LARRABURU, ALEXANDRA  
CT17501                                                                                                            
ESCAPE V B   
CT30773
AIGUAVIVA EQ 66,71 1 65,85 2 69,27 1 67,28     67,276
9 11:30 MAÑE QUINTANA, ANA ROSA   
CT16128                                                                                                            
NEBLIN VI   
CT20491
VILAPONI CLUB EQ 64,27 2 66,10 1 67,56 2 65,98     65,976
13 12:02 REGUERO DE LA POZA, M DEL MAR  
CT16459                                                                                                            
BOOMERANG  
CT12695
WEST FORK 60,12 3 59,39 4 61,34 4 60,28     60,284
10 11:38 HITSCHMANN, AMY   
CT9536                                                                                                            
BARROCO VIII   
CT19553
SANT PAU 56,34 4 59,51 3 62,44 3 59,43     59,431
12 11:54 N/P FRAGUAS CASTANY, ANTONI   
CT24677                                                                                                            
VOLKERT   
CT22422
SANT QUIRZE EQ                    
JUVENILS 1* EQUIPS "EL MAGATZEM DEL CAVALL" JUEZ H: N. THOMAS    JUEZ C: C. GRACIA  JUEZ M: L. FABREGAT
17 12:34 BADA GONZALEZ, MARTA   
CT26615                                                                                                            
ZANON   
CT35418
CARLOS TORRELL EQ 69,87 1 68,51 1 70,27 1 69,55     69,550
14 12:10 CASTRO CACHINERO, JESSICA   
CT27113                                                                                                            
AGILITY   
CT22374
RAGA DRESSAGE 68,38 2 65,54 2 65,95 2 66,62     66,622
18 12:42 OLIVE BELMONTE, ALBA   
CT26655                                                                                                            
ULTANO   
CT13513
L. DURBA 61,49 3 62,16 3 64,19 5 62,61     62,612
16 12:26 BALLESTEROS ESTEBAN, MAURA   
CT24225                                                                                                            
VASSALO DA BROA   
CT30151
L. DURBA 59,46 4 60,81 5 65,54 3 61,94     61,937
15 12:18 GONZALEZ POT, MIREIA   
CT16396                                                                                                            
ETO JAM   
CT23057
OPEN SPORTS CLUB EQ 58,38 5 61,49 4 64,46 4 61,44     61,441
12:50 DESCANS + ADECUACIÓ PISTA                        
JOVES GENETS (San Jorge) "HÍPICA CAN VILA" JUEZ H: C. GRACIA    JUEZ C: S. BLAS  JUEZ M: P. KRIENS
19 13:05 ALEGRET MIRALPEIX, MARC   
CT27363                                                                                                            
EDEN ROCK BCN   
CT35523
CAN ALZINA EQ 59,08 1 58,03 1 62,37 1 59,82     59,824
ADULTS (San Jorge) "EQUIFREI" JUEZ H: C. GRACIA    JUEZ C: S. BLAS  JUEZ M: P. KRIENS
20 13:14 CABRAL VASCONCELOS, M JULIA   
CT10677                                                                                                            
MARINO B  
CT32324
CAN ALZINA EQ 66,45 2 67,11 1 67,24 1 66,93     66,930
22 13:32 BRUGADA RAMENTOL, ISABEL   
CT13892                                                                                                            
ARCHIDUQUE   
CT29383
RAGA DRESSAGE 65,79 3 66,45 2 66,71 2 66,32     66,316
21 13:23 CABALLERO URENDEZ, JOSE MANUEL  
CT1625                                                                                                            
POINT TO POINT   
CT27990
JM CABALLERO 64,61 4 65,92 3 61,84 5 64,12     64,123
24 13:50 ALONSO HERNANDEZ, SANDRA   
CT8177                                                                                                            
JOCOSO LA CAMPANA   
CT24795
LA CAMPANA EQ 66,58 1 62,90 5 62,50 4 63,99     63,991
23 13:41 ALTIMIRA BARRI, ELENA  
CT15659                                                                                                            
ATINOO  
CT30162
HERAS EQ 63,03 5 64,08 4 62,63 3 63,25     63,246
13:59 CANVI PISTA A 40 x 20 m.
15:45 CERIMONIA DE PROCLAMACIÒ DE GUANYADORS i ENTREGA DE MEDALLES - Tots els participants peu a terra a la PISTA 1
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com