ALEVINS: ALEVINS INDIVIDUAL                       PISTA 2
DORSAL HORA CLAS GENET/AMAZONA  CAVALL CLUB JUTGE E JUTGE H JUTGE C JUTGE M JUTGE B MITJA %
JURADO
% Error
recor.
DESP % ACUM TOTAL
CAMP.
MEDALLES
JE: MASSUET   JH: CID  JC: MADROÑAL   JM: M. PONTES  JB:  BLAS
45 12:44 COLL NOGUÉ, NORA   
CT37440                                                                                                            
PHOSKITO   
CT24329
C.E. AIGUAVIVA HIPIC 70,29 1 68,68 1 72,65 1 71,47 1 71,32 1 70,88     70,882 69,807 140,689 OR
52 11:10 MORAL PASTÓ, MILENA  
CT35193                                                                                                            
FLORIDOR   
CT37960
CAVA 68,82 2 66,47 8 67,65 5 70,15 2 70,59 2 68,74     68,735  
48 12:52 DIAZ LAMBILLIOTTE, MARTINA   
CT21491                                                                                                            
JHON LENNON  
CT21576
C.H. VIDRERES 67,21 7 67,94 3 68,97 3 69,85 3 69,12 4 68,62     68,618 67,710 136,328 BRONZE
44 13:00 BOSCH PORTILLO, ELSA  
CT35015                                                                                                            
ROMEO   
CT24882
CLUB DEL FEDERAT 67,94 6 68,38 2 67,65 5 69,12 4 69,56 3 68,53     68,529 68,161 136,691 ARGENT
55 11:58 SAMSÓ LÓPEZ, POL  
CT34997                                                                                                            
CINC   
CT33627
C.E. AIGUAVIVA HIPIC 68,82 2 67,35 5 70,44 2 66,77 5 66,62 9 68,00     68,000 66,839 134,839
43 12:28 ALONSO FUENTES, ITZIAR*  
CT26572                                                                                                            
HAPPY FEET LA CAMPANA   
CT15773
CLUB DEL FEDERAT 66,18 9 66,91 7 67,21 7 66,18 7 67,21 8 66,74     66,735 66,226 132,961
49 12:36 GUIU PAZ, MARTINA   
CT39748                                                                                                            
ZONNEWEIDE HELLIOS    
CT24255
HÍPICA CAN VILA 65,74 10 67,06 6 67,79 4 65,15 8 68,09 5 66,76 0,50   66,265 67,258 133,523
42 11:18 ALONSO FUENTES, ITZIAR*  
CT26572                                                                                                            
MR BEAN LA CAMPANA   
CT35701
CLUB DEL FEDERAT 68,68 4 64,71 10 63,68 9 66,47 6 67,50 7 66,21 0,50   65,706  
54 12:20 POMER SOLER, CLAUDIA  
CT37776                                                                                                            
STELLA  
CT38016
C.H. COLLSEROLA 68,09 5 63,82 11 63,09 11 64,41 9 67,94 6 65,47     65,471 63,161 128,632
47 11:26 10º CRUSET ROMANYAC, ELSA   
CT39547                                                                                                            
CASHMIRE D'AZUR  
CT29390
C.H. ESTARTIT 66,32 8 67,65 4 65,15 8 63,97 10 66,62 9 65,94 0,50   65,441 65,742 131,183
56 11:50 11º VEGA VENNINK, NOELIA  
 CT35971                                                                                                            
PERDIGON   
CT34051
C.H. TOMAS SANTIAGO 62,94 12 64,85 9 63,38 10 63,68 11 64,12 11 63,79     63,794 65,193 128,987
51 11:42 12º LACUNZA VAZQUEZ, IXONE   
CT37125                                                                                                            
BLAKLINTENS BLOMMA   
CT32052
CAVA 63,53 11 62,65 12 62,79 12 61,18 12 62,50 12 62,53 0,50   62,029 64,000 126,029
46 11:34 13º COLLADO JIMENEZ, INES   
CT41120                                                                                                            
PRISCILA   
CT34774
OPEN SPORTS CLUB 58,82 13 57,94 13 56,18 13 58,24 13 55,88 13 57,41 0,50   56,912 58,194 115,105
13:08 DESCANSO
13:45    ENTREGA TROFEUS DE LA PROVA   
16:30   CERIMONIA DE PROCLAMACIÓ DE CAMPIONS
COLABORAN:
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com