BENJAMINS: PONIS A INDIVIDUAL       PISTA 2
DORSAL HORA CLAS GENET/AMAZONA  CAVALL CLUB EQ JUTGE E JUTGE H JUTGE C JUTGE M JUTGE B MITJA %
JURADO
% Error
recor.
DESP % ACUM. CAMP.
JE: MADROÑAL   JH: CID   JC: KRIENS   JM: VIVAS   JB: ORTIZ
38 15:27 ORTIZ ECHEVARRIA, ARNAU  
CT39848                                                                                                            
BRIANMAY   
CT25818
C.E. AIGUAVIVA HIPIC 70,60 1 69,00 1 69,60 1 67,20 4 67,40 1 68,76     68,760 68,520 137,280
36 15:41 MANZANO ALAVÉS, ELSA*   
CT39358                                                                                                            
AIRESDEANDALUCIA BRANDY   
CT35768
CAVA 67,60 2 68,80 2 69,60 1 67,40 1 65,40 2 67,76     67,760 67,280 135,040
33 14:59 FRUTOS ALAVES, VERONICA   
CT39357                                                                                                            
AIRESDEANDALUCIA ROCIERO   
CT35715
CAVA 65,00 4 63,80 8 68,00 3 67,40 1 64,60 4 65,76     65,760 64,240 130,000
35 14:45 MANZANO ALAVÉS, ELSA*   
CT39358                                                                                                            
MAGISTRAL DE JANAS   
CT36790
CAVA 62,80 9 66,20 4 67,40 4 67,40 1 64,20 5 65,60     65,600    
41 15:34 VALLVÉ MARTIN, JEANETTE  
CT41948                                                                                                            
PERLA  
CT37970
FCH 63,80 5 65,80 5 65,20 6 64,60 7 65,00 3 64,88     64,880 64,480 129,360
34 14:52 JIMENEZ PUIG, SARA   
CT39008                                                                                                            
PIAS Z   
CT36949
C.H. VALLROMANES 63,00 7 64,00 7 67,00 5 66,80 5 63,40 6 64,84     64,840 63,520 128,360
37 15:48 MARIN MARTINEZ, ALBA   
CT34598                                                                                                            
MIRONET CMM (RAINBOW DASH)  
CT33793
C.H. VIDRERES 63,80 5 66,80 3 62,60 8 64,40 8 63,20 8 64,16     64,160 66,040 130,200
39 15:20 PENA RIOS, MAR   
CT40297                                                                                                            
PRINCESA SM   
CT38017
C.H. VALLROMANES 65,40 3 64,20 6 59,60 9 64,80 6 63,20 8 63,44     63,440 62,720 126,160
40 15:06 SANTIAGO NAVARRO, HUGO   
CT38506                                                                                                            
RIBBLE VALLEY DOWN STAR  
CT25972
C.H. TOMAS SANTIAGO 63,00 7 62,80 9 63,60 7 63,00 9 63,40 6 63,16     63,160 62,280 125,440
32 15:13 10º ALONSO FUENTES, ARIANE   
CT41667                                                                                                            
ARROD LA CAMPANA   
CT15899
CLUB DEL FEDERAT 60,40 10 61,20 10 57,20 10 62,20 10 61,80 10 60,56 0,50   60,060 60,640 120,700
15:55  
16:10 ENTREGA DE TROFEUS DE LA PROVA A LA PISTA DE COMPETICIÓ N 1
16:30   CERIMONIA PROCLAMACIÓ DE CAMPIONS
COLABORAN:
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com