CATEGORÍA: INFANTILS EQUIPS                        PISTA 2
DORSAL HORA CLAS GENET/AMAZONA  CAVALL CLUB EQ JUTGE E JUTGE H JUTGE C JUTGE M JUTGE B MITJA %
JURADO
% Error
recor.
DESP %
JE: M.PONTES JH: P. KRIENS JC: FABREGAT JM: VIVAS JB: ORTIZ 
64 12:38 HESSEL GERRER, JULIA   
CT34673                                                                                                            
ARTEMISA  
CT33806
C.H. VALLROMANES E 72,50 2 71,92 1 70,96 1 67,19 6 68,08 1 70,13     70,131
68 12:46 RAYA LOPEZ, JANNA  
CT36465                                                                                                            
FAME D.D.H. 
CT35698
FCH 72,31 3 68,27 3 66,73 3 70,39 1 64,81 7 68,50   71 68,500
70 13:26 UGENA AGRAMUNT, CARLA  
CT22965                                                                                                            
FURST FLANAGAN¨  
CT33620
C.H. ESTEVE BARRANCO 72,12 4 66,92 7 66,54 4 69,04 2 67,89 2 68,50   71 68,500
60 12:06 CORONA MARTINEZ, IRENE  
CT21685                                                                                                            
FUER TRAJANO  
CT36925
C.E. AIGUAVIVA HIPIC E 73,85 1 67,12 6 63,65 9 66,92 9 63,46 9 67,00     67,000
69 11:58 SIRÉS GARRIGA, XENIA   
CT34852                                                                                                            
OXFORD*   
CT15475
C.H. VIDRERES E 70,00 6 65,96 8 65,39 7 68,27 4 65,00 5 66,92     66,923
63 12:22 GARRIGA CASANOVAS, CARLA  
CT34972                                                                                                            
WALDEK  
CT38030
FCH 70,58 5 68,27 3 66,54 4 66,73 10 65,00 5 67,42 0,50   66,923
65 13:34 LUZ KONOVALOVA, MIREIA   
CT27516                                                                                                            
DENVER  
CT35095
C.E. AIGUAVIVA HIPIC E 65,19 9 67,69 5 66,35 6 67,12 7 67,12 3 66,69     66,692
61 11:50 DEL OLMO BAK, SOFIA   
CT36063                                                                                                            
SOPHIENHOFS MAROON  
CT36770
C.E. LAURO AGUILÓ E 64,04 11 68,46 2 68,85 2 68,65 3 62,50 13 66,50     66,500
66 12:54 MARTINEZ GUTIERREZ, MARIA  
CT22630                                                                                                            
PAINTED BLACK  
CT24399
C.H. ESTEVE BARRANCO 65,19 9 64,04 9 64,04 8 67,50 5 65,39 4 65,23     65,231
62 13:10 10º FORNIES ENRICH, JOAN   
CT34425                                                                                                            
LARA DE GATHEMO   
CT33665
C.H. VIDRERES E 63,65 12 63,27 10 63,46 10 66,73 10 63,27 11 64,08     64,077
59 12:30 11º CABALLERO LOPEZ, MARINA  
CT19847                                                                                                            
DORADO 69   
CT18739
CLUB DEL FEDERAT 69,04 7 58,08 14 59,42 13 67,12 7 63,46 9 63,42     63,423
58 12:14 12º CABALLERO LOPEZ, CRISTIAN   
CT23648                                                                                                            
CARIÑOSO CCXXIII  
CT34134
CLUB DEL FEDERAT 66,54 8 63,08 12 60,77 12 64,42 12 60,77 14 63,12     63,115
67 13:18 13º MOLINA DOMINGO, LAIA  
CT36198                                                                                                            
CUBANITO XVII   
CT30190
HÍPICA CAN VILA E 61,15 14 63,27 10 61,15 11 64,23 13 64,04 8 62,77     62,769
57 13:02 14º BIDÓ MERCADE, JULIA   
CT25414                                                                                                            
AZABACHE LXIV   
CT26305
C.H. REUS QMT 62,69 13 60,00 13 56,54 14 61,92 14 63,08 12 60,85     60,846
13:42 DESCANS
13:42 ADECUACIÓ PISTA
14:05 ENTREGA DE TROFEUS DE LA PROVA AL  PHOTOCALL DEL OPEN S.C.
COLABORAN:
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com