JUVENILS 1* : JUVENILS EQUIPS                              PISTA 1
DORSAL HORA CLAS GENET/AMAZONA  CAVALL CLUB EQ JUTGE E JUTGE H JUTGE C JUTGE M JUTGE B MITJA %
JURADO
% Error
recor.
DESP %
J EQUIPOS JE: REGAS  JH: GUERRA  JC: BENMAYOR   JM: THOMAS  JB: CID
99 13:33 GUERRERO GALVE, MARIA   
CT23016                                                                                                            
GUSTAAF   
CT35545
FCH 70,61 1 69,85 1 69,55 1 69,55 1 64,55 9 68,82     68,818
105 14:21 RODRIGUEZ MONTILLA, ADRIAN   
CT20298                                                                                                            
WALT DISNEY D'ALO   
CT33653
CHV 68,33 2 67,88 2 67,58 4 65,15 9 66,97 2 67,18     67,182
88 11:46 BAILÓN FOLCH, RAQUEL   
CT19097                                                                                                            
DON INGENDEAL   
CT37450
C.E. AIGUAVIVA HIPIC E 64,09 17 67,88 2 69,24 2 67,27 3 66,21 4 66,94     66,939
93 12:26 CASTRO CACHINERO, JESSICA  
CT27113                                                                                                            
AGILITY   
CT22374
FCH 67,27 4 66,36 7 66,21 5 66,67 4 66,82 3 66,67     66,667
92 12:18 CARRANZA DE JONG, MARRIETJE  
CT21254                                                                                                            
LADY MARIAN 7   
CT36587
OPEN SPORTS CLUB E 67,42 3 67,42 4 65,46 10 63,64 12 65,15 6 65,82     65,818
104 14:13 QUINTANA CALAM, LAIA  
CT34448                                                                                                            
SIR VON BASU   
CT25235
HÍPICA CAN VILA E 66,97 6 64,55 9 65,00 15 67,88 2 64,39 10 65,76     65,758
86 11:30 ALVAREZ ABAD, JULIA   
CT21730                                                                                                            
O'HARA  
CT34741
FCH 66,06 10 66,52 6 65,15 13 62,58 15 67,88 1 65,64     65,636
97 12:58 FAJULA CADENA, LLUC  
CT17778                                                                                                            
OMEGA BRENDA   
CT37820
C.E. AIGUAVIVA HIPIC E 66,82 7 64,09 10 65,46 10 66,36 5 64,09 11 65,36     65,364
107 14:37 SERRANO SUAREZ DE CENTI, PALOMA   
CT27885                                                                                                            
AYRENTO   
CT36862
C.H. VALLROMANES E 66,82 7 66,97 5 62,88 20 66,36 5 63,64 12 65,33     65,333
101 13:49 10º LLARGUES RAMONEDA, JOAN   
CT22955                                                                                                            
ATILA DE AMTUNA   
CT38077
C.H. CAN ALZINA E 65,76 11 65,76 8 64,70 16 63,79 11 65,61 5 65,12     65,121
102 13:57 11º LORENTE MARTI, PATRICIA   
CT23031                                                                                                            
ALAN D'ALO   
CT37932
FCH 67,12 5 64,09 10 64,70 16 66,21 7 62,73 18 64,97     64,970
90 12:02 12º BIETE CAPILLA, CARLA   
CT36215                                                                                                            
TIMON   
CT26786
CLUB DEL FEDERAT 64,24 16 62,73 15 65,91 8 65,30 8 62,88 16 64,21     64,212
109 14:53 13º SOSPREDRA CUQUERELLA, ANNA  
CT20235                                                                                                            
EMBAJADOR JLE   
CT36466
FCH 65,00 13 62,73 15 66,06 6 63,64 12 62,88 16 64,06     64,061
94 12:34 14º CORTES CUDINACH, ANGELA   
CT16776                                                                                                            
FLORIAN  
CT37461
FCH 64,70 14 63,18 12 64,55 19 62,42 16 65,15 6 64,00     64,000
108 14:45 15º SERRANO VILANOVA, XENIA   
CT27226                                                                                                            
BOLERO  
CT37284
CLUB DEL FEDERAT 62,88 19 62,88 13 65,61 9 63,94 10 62,73 18 63,61     63,606
91 12:10 16º CARCAS ROMEO, ALEXIA   
CT26356                                                                                                            
FORBES  
CT34288
CARE HERAS 65,76 11 60,61 20 66,06 6 61,82 17 63,03 15 63,45     63,455
96 12:50 17º ESCRIU SAGRISTÀ, POL   
CT23476                                                                                                            
AROMA DE ARISTOS  
CT36289
C.H. EQUIDRESS 64,39 15 61,97 18 68,79 3 62,88 14 61,67 22 63,94 0,50   63,440
103 14:05 18º NOGUER PUJOLRAS, MAR   
CT27900                                                                                                            
TERAN   
CT30610
CAVA E 63,03 18 62,42 17 65,15 13 61,36 19 63,49 14 63,09     63,091
100 13:41 19º HERNANDO MORAN, SILVIA  
CT37863                                                                                                            
DONOVAN   
CT37365
FCH 66,52 9 61,36 19 61,82 21 60,76 20 64,70 8 63,03     63,030
89 11:54 20º BARDAJI MAGAÑA, INKA   
CT25090                                                                                                            
CASANOVA   
CT37757
C.H. VALLROMANES E 60,76 21 62,88 13 65,30 12 61,52 18 63,64 12 62,82     62,818
95 12:42 21º DALMASES LOMBARTE, IRENE  
CT26360                                                                                                            
SUMACO AM   
CT34995
CAN ALZINA E 59,24 22 57,73 21 64,70 16 59,39 22 62,42 20 60,70     60,697
98 13:25 22º FERNANDEZ PEREZ, PAULA   
CT35950                                                                                                            
SIMPLY THE BEST   
CT26390
CAN ALZINA E 62,27 20 57,58 22 60,61 22 60,15 21 62,12 21 60,55     60,546
106 14:29 ELI  SERDÀ UNGIL, ABRIL   
CT22916                                                                                                            
ROYAL CRASH  
CT24065
FCH                            
87 11:38 RET BADA GONZALEZ, MARTA  
CT26615                                                                                                            
JAMAICA BAS   
CT36305
FCH                            
15:01 23º ADECUACIÓ PISTA       ###   ###   ###   ###   #### 0,00     0,000
15:25 ENTREGA DE TROFEUS DE LA PROVA AL  PHOTOCALL DEL OPEN S.C.
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com