CAVALLS JOVES: FINAL 4 ANYS
JURAT: F.GUERRA, B. REGÀS, M. PONTES
SORTEO     HORA CLAS JINETE/AMAZONA CABALLO   T P G S I.G. TOTAL     MEDIA 
%
ERROR DESEM % DIA 8 CAMP. MEDALLAS
8 9:21 MORENO GOMEZ, JESUS ANGEL   
CT10139                                                                                                            
SENI URANIO II     
CT37636
7,1 8,3 7,8 7,5 7,5 38,20     76,400     76,400 66,800 143,200  
13 10:10 ZAFRA RAYA, TAMAR**   
CT11418                                                                                                            
JASMIJN'S EUREKA   
CT37192
7,5 7,9 7,7 7,4 7,6 38,10     76,200     76,200 74,400 150,600 OR
2 9:56 BALASCH GONZALEZ, ERIK   
CT12745                                                                                                            
JORRIT   
CT37091
7,3 7,3 7,6 7,4 7,4 37,00     74,000   7,4 74,000 73,200 147,200 ARGENT
10 9:00 RODRIGUEZ CASTILLO, JUAN MANUEL   
CT33514                                                                                                            
JODOCUS VAN DE SCHIMMELSTAL     
CT37049
7,1 7,7 7,5 7,4 7,3 37,00     74,000   7,3 74,000 67,800 141,800  
3 10:24 CABRAL VASCONCELOS, Mª JULIA**   
CT10677                                                                                                            
JAKO BCN  
CT37329
6,8 7,7 7,6 7,5 7,3 36,90     73,800     73,800 71,400 145,200  
5 10:03 GOMEZ PAVON, ALVARO*   
CT42036                                                                                                            
JUMAUX   
CT37426
7,6 6,9 7,7 6,9 7,4 36,50     73,000     73,000 72,400 145,400 BRONZE
11 9:28 SAMPERA CODINACH, ANNA  
CT37262                                                                                                            
TOKIO II  
CT37828
7,4 7,6 7,2 7,0 7,3 36,50     73,000 0,5   72,500 67,200 139,700  
9 9:49 MOYA GARSABALL, ANAÏS  
CT22768                                                                                                            
IPA MAT   
CT37992
7,2 6,9 7,0 7,2 7,1 35,40     70,800     70,800 68,600 139,400  
1 10:17 ALVAREZ ABAD, JULIA   
CT21730                                                                                                            
BELEROFONTE DE YMAS   
CT38015
6,9 6,0 7,3 7,1 6,8 34,10     68,200     68,200 70,600 138,800  
12 9:07 10º WAGEMANS ROVIRA, CRISTINA  
CT21162                                                                                                            
ARMAS JULEPE CHV  
CT37619
6,4 6,8 6,6 5,9 6,4 32,10     64,200     64,200 65,400 129,600  
7 9:42 11º MANSO MARTOS, IGNACIO**   
CT42412                                                                                                            
SALINERA GSH   
CT37663
6,2 5,9 6,8 6,7 6,2 31,80     63,600 1,5   62,100 68,000 130,100  
6 9:14 NP GOMEZ PAVON, ALVARO*   
CT42036                                                                                                            
JAILER  
CT38011
0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,00     0,000     0,000 0,000 0,000  
4 9:35 RET CARRERA JOSEPH, CARLA   
CT36897                                                                                                            
SHADOW UK   
CT38072
0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,00     0,000     0,000 66,600 66,600  
10:31 12º               0,00     0,000     0,000   0,000  
10:45 ENTREGA DE PREMIS DE LA PROVA AL "PHOTOCALL" OPEN SPORTS CLUB    
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84  E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com