CAVALLS JOVES: FINAL 5, 6,i 7ANYS
JURAT: F.GUERRA, B. REGÀS, M. PONTES
  HORA CLAS JINETE/AMAZONA CABALLO CLUB T P G S I.G. TOTAL     MEDIA 
%
ERROR DESEM % DIA 8 CAMP. MEDALLES
FINAL 5 AÑOS   
19 11:06 VILA PEREZ, NURIA   
CT3244                                                                                                            
DONNA DARK SS   
CT36883
C.H. CAN ALZINA 7,7 8,1 8,3 7,8 8,0 39,90     79,800     79,800 74,200 154,000 OR
15 10:52 MARQUES LLORENS, CRISTOFOL   
CT38613                                                                                                            
INEGRO   
CT36651
RCPB 8,1 7,8 7,9 7,3 7,7 38,80     77,600     77,600 75,400 153,000 ARGENT
16 11:13 MATEU LOPEZ, MAGI**  
CT9329                                                                                                            
BUGATTI   
CT36663
CLUB DEL FEDERAT 7,8 7,0 7,7 8,0 7,7 38,20     76,400     76,400 73,000 149,400 BRONZE
14 10:59 MANSO MARTOS, IGNACIO**   
CT42412                                                                                                            
VALKIRIA GSH  
CT37667
C.H. CAN ALZINA 6,6 7,5 6,6 6,3 6,5 33,50     67,000     67,000 67,900 134,900  
17 11:48 RUIZ SOLIVA, CARLA*   
CT527                                                                                                            
FLEUR   
CT36565
FCH 7,0 7,2 6,5 6,0 6,7 33,40     66,800     66,800 67,800 134,600  
18 10:45 RUIZ SOLIVA, CARLA*   
CT527                                                                                                            
FAIRYTALE DE ARISTOS   
CT37994
FCH 6,9 6,8 6,6 5,5 6,0 31,80     63,600 0,5   63,100 67,600 130,700  
FINAL 6 AÑOS   
20 11:34 BALASCH GONZALEZ, ERIK   
CT12745                                                                                                            
DISBARATS   
CT29829
CLUB DEL FEDERAT 8,3 7,5 7,7 7,1 7,7 38,30     76,600   7,7 76,600 70,400 147,000 ARGENT
24 12:09 ELIAS LARA, LUCAS*  
CT5616                                                                                                            
FABULOUS HEART  
CT36142
C.H. CAN ALZINA 7,8 7,0 7,9 7,9 7,7 38,30     76,600   7,7 76,600 73,200 149,800 OR
25 11:55 PASCUAL PUJADAS, CHRISTIAN   
CT6827   
                                                                                                            
FESTIVAL   
CT37165
CLUB DEL FEDERAT 7,4 7,3 7,2 7,0 7,2 36,10     72,200   7,2 72,200 72,000 144,200 BRONZE
22 11:27 ELIAS LARA, AGUSTÍ**  
CT5508                                                                                                            
HOGAN BCN   
CT38091
C.H. CAN ALZINA 7,6 7,2 7,7 6,6 7,0 36,10     72,200   7,0 72,200 70,500 142,700  
26 11:41 VICENTE GUIL, JOSE MANUEL  
CT12925                                                                                                            
HOUDINI   
CT35124
CLUB DEL FEDERAT 7,3 7,1 7,2 6,9 7,0 35,50     71,000     71,000 72,800 143,800  
23 11:20 ELIAS LARA, LUCAS*  
CT5616                                                                                                            
HIGH FIVE   
CT35759
C.H. CAN ALZINA 6,9 7,2 6,6 5,9 6,5 33,10     66,200     66,200 70,200 136,400  
21 12:02 CABRAL VASCONCELOS, Mª JULIA**   
CT10677                                                                                                            
URQUIJO VI   
CT36919
C.H. CAN ALZINA 6,6 5,9 6,8 5,4 6,4 31,10     62,200     62,200 66,600 128,800  
12:16 DESCANSO
12:40 ENTREGA DE TROFEUS DE LA PROVA AL  PHOTOCALL DEL OPEN S.C.
JURAT B: B. REGÀS, M. PONTES  JUTGE C: F.GUERRA,
FINAL 7 AÑOS T P G S I.G. TOTAL TEC. CALID. MEDIA 
%
ERROR DESEM % DIA 8 CAMP.  
31 12:46 MILTON SWANDE, CELINE   
CT12131                                                                                                            
GLOBAL   
CT34167
OPEN SPORTS CLUB 7,7 6,9 7,9 7,7 7,6 37,80 67,857 75,600 71,729     71,729 72,090 143,819 ARGENT
29 13:10 GALLEGO GUERRA, NAZARET**   
CT17100                                                                                                            
GENERAL   
CT34530
RCPB 8,0 7,3 8,2 7,6 7,8 38,90 64,714 77,800 71,257     71,257 74,482 145,739 OR
30 13:02 Mª DE LAS MERCEDES GONZALEZ ABAD  
CT28183                                                                                                            
SENI PLATERO   
CT34444
C.H. VALLROMANES 6,8 7,3 7,1 7,0 7,0 35,20 63,714 70,400 67,057     67,057 67,604 134,661 BRONZE
27 12:38 CUEVAS ARRIERO, ANA  
CT13488                                                                                                            
GIN TONIC  
CT36397
CLUB DEL FEDERAT 6,7 7,1 6,9 7,2 7,0 34,90 62,429 69,800 66,115     66,115 67,136 133,251  
28 12:54 DURANDEAU ROSET, CHRISTIAN   
CT11950                                                                                                            
ROXANNE   
CT37648
C.H. ESPARREGUERA 6,9 7,1 6,7 6,4 6,6 33,70 61,000 67,400 64,200     64,200 68,654 132,854  
13:15 ENTREGA DE TROFEUS DE LA PROVA AL  PHOTOCALL DEL OPEN S.C.
A cont.    
CERIMONIA DE PROCLAMACIÓ DE CAMPIONS
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84  E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com