YR EQUIPS                                                                 PISTA 1
DORSAL HORA CLAS GENET/AMAZONA  CAVALL CLUB EQ JUTGE E JUTGE H JUTGE C JUTGE M JUTGE B MITJA %
JURADO
% Error
recor.
DESP % DIA 9 CAMP
JOVES GENETS EQUIPS JE: PONTES  JH:MADROÑAL  JC: GUERRA   JM: CID  JB: THOMAS
129 15:48 SOLÀ GONZALEZ-HIDALGO, ONA   
CT19551                                                                                                            
SIROCCO  
CT36136
C.E. LAURO AGUILÓ E 69,56 1 67,06 2 67,79 2 68,53 1 69,41 1 68,47     68,471 68,471
127 15:39 DAHL BRUUN, MARIA   
CT41576                                                                                                            
VOLSTRUPGAARDS CASSIOPEIA   
CT37776
HÍPICA CAN VILA E 66,62 2 68,38 1 69,41 1 67,65 2 67,35 2 67,88     67,882 67,882
130 15:57 TORRELLARDONA KRÖGER, JULIA   
CT24966                                                                                                            
DON WINSLOW   
CT35637
CLUB DEL FEDERAT 60,74 3 62,35 3 63,09 3 61,91 3 64,12 3 62,44     62,441 62,441
128 15:30 RET KOVSHOVA, ANA  
CT24123                                                                                                            
FURTS HENRY  
CT35382
CLUB DEL FEDERAT 0,00 4 0,00 4 0,00 4 0,00 4 0,00 4 0,00     0,000 0,000
ADULTS: INTERMITJA I
JE: M. PONTES  JH: MADROÑAL  JC: GUERRA   JM: THOMAS  JB: BENMAYOR CAMP
141 17:48 ZAHONERO BALTUILLE, JUDITH  
CT9600                                                                                                            
EL DORADO M  
CT32396
OPEN SPORTS CLUB E 66,47 2 65,74 2 68,68 1 68,97 1 66,47 4 67,26     67,265 66,382 133,647 0R
135 17:12 DE PFAFF GANDUXER, MARTA  
CT26736                                                                                                            
RAPHAELO  
CT30824
OPEN SPORTS CLUB E 64,85 6 67,06 1 68,09 2 68,09 2 67,94 1 67,21     67,206 66,235 133,441 ARGENT 
140 16:24 USANDIZAGA CARULLA, CAROLINA   
CT5269                                                                                                            
DU PRE   
CT22542
CLUB DEL FEDERAT 66,32 4 65,44 3 67,06 3 67,79 3 65,74 5 66,47     66,471 64,853 131,324
132 16:06 BARROS EIROA, LUCIA   
CT15536                                                                                                            
DRIEKUS   
CT35401
OPEN SPORTS CLUB E 66,77 1 64,56 5 65,59 5 66,77 5 65,15 6 65,76     65,765 66,118 131,882 BRONZE
138 17:21 MATEU LOPEZ, MAGI**  
CT9329                                                                                                            
FOBIAS   
CT34411
CLUB DEL FEDERAT 66,47 2 64,12 6 65,74 4 66,47 6 63,82 7 65,32     65,324 66,500 131,824
137 16:15 LLOBET ROSQUELLAS, ROSA   
CT1240                                                                                                            
CHOPSTICKS VZ   
CT25777
CLUB DEL FEDERAT 63,24 10 64,71 4 64,12 7 63,97 8 66,77 3 64,56     64,559 66,206 130,765
134 17:30 CONSTANTINI, ISABELLA**   
CT38650                                                                                                            
FIFTH AVENUE BCN   
CT35602
C.H. CAN ALZINA E 61,18 11 64,12 6 64,56 6 67,06 4 62,79 9 63,94     63,941 66,500 130,441
131 16:54 ALONSO HERNANDEZ, SANDRA   
CT8177                                                                                                            
JOCOSO LA CAMPANA   
CT24795
CLUB DEL FEDERAT 63,38 8 62,65 9 62,65 8 61,62 11 67,21 2 63,50     63,500 63,383 126,883
136 17:03 GALLEGO GUERRA, NAZARET**   
CT17100                                                                                                            
FAVORITO SANTA CLARA   
CT22957
RCPB 64,12 7 61,03 11 61,32 9 63,38 10 63,53 8 62,68     62,676 65,853 128,529
139 17:39 10º PAGES MONTOLIU, LAURA   
CT13579                                                                                                            
ETOSHA   
CT32165
C.E. LAURO AGUILÓ E 63,38 8 62,21 10 60,59 10 64,85 7 61,47 10 62,50     62,500 67,735 130,235
133 16:45 11º BRUGADA RAMENTOL, ISABEL  
CT13892                                                                                                            
ARCHIDUQUE  
CT29383
CLUB DEL FEDERAT 65,44 5 63,09 8 56,62 11 63,53 9 61,32 11 62,00     62,000 61,618 123,618
17:57 12º DESCANS     0,00 12 0,00 12 0,00 12 0,00 12 0,00 12 0,00     0,000  
18:15 ENTREGA DE TROFEUS DE LA PROVA AL  PHOTOCALL DEL OPEN S.C.
19:00 h. CERIMONIA PROCLAMACIÓ DE CAMPIONS PER EQUIPS + ADULTS  + CRITERIUM
COLABORAN:
CH.M Comunicación  Tl: 609 302 765  Fax: 93 412 52 84 
E-mail: kmejias@vadecaballos.com   http://www.vadecaballos.com